A A A

Діяльність громадської ради

Про  благоустрій, оздоровлення  та підготовку до 71-ї річниці Перемоги йшлося на засіданні громадської ради

20 квітня 2016 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Крижопільській райдержадміністрації.

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели члени громадської ради, котрі під час засідання спільно з представники структурних підрозділів райдержадміністрації, обговорили проблеми благоустрою та впорядкування територій населених пунктів району; організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час  літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей  пільгових категорій; про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації та організацію  заходів, присвячених  71-й річниці Перемоги.

Члени громадської ради рекомендували керівникам залучати до  робіт з благоустрою не лише працівників підприємств, установ та організацій, а й громадян району, які мають житлові будинки та споруди у власності, організувати і виконати роботи по впорядкуванню прилеглої територій, місць масового відпочинку населення та утримання їх у належному санітарному стані, аби, таким чином, формувалася громадська свідомість та активна позиція. Прозвучала й пропозиція про оголошення конкурсу на кращу упорядковану територіальну громаду, установу, садибу з подальшим висвітленням у ЗМІ як переможців, так і порушників порядку.

Висловили свою позицію представники громадськості й щодо оздоровлення дітей, а особливо дітей пільгових категорій,  багатодітних та малозабезпечених родин. У зв'язку з скрутним матеріальним становищем батьки в таких сім'ях не мають можливості вивезти дітей на літній відпочинок за межі району та села. Тому, для багатьох батьків, із різних причин, пришкільний профільно-відпочинковий табір є єдино можливим засобом оздоровлення дитини. На підтримку даного питання виступила член громадської ради, голова Крижопільського районного осередку міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Оксана Герасимчук, запропонувавши додаткові заходи з організації дитячого дозвілля на базі районного Будинку школяра. Пропозицію прийнято до уваги, наразі будуть вирішуватися супроводжуючі питання.

Також члени громадської ради розглянули проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в районі у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» та внесли відповідні пропозиції з організації заходів. 

Голова громадської ради Володимир Мазур подякував присутнім за активну участь в житті району, зазначивши, що керівництво району дослухається до громадськості і сприяє у вирішенні нагальних проблем, які виникають у житті громад і окремих громадян.

У засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Володимир Коновал, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації:  заступник начальник управління соціального захисту населення  Олена Дишкант, начальник відділу освіти  Валерій Кушнір,  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Оксана Кройтор, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій Лисий, директор Центру надання адміністративних послуг Ольга Шевчук, завідувач сектора у справах молоді та спорту Антоніна Тамбовцева,  головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Людмила Дудник.

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №1 (від 20 лютого 2015 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №2 (від 22 квітня 2015 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №3 (від 06 серпня 2015 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №4 (від 07 грудня 2015 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №1 (від 15 лютого 2016 року) 

Протокол засідання громадської ради  при райдержадміністрації №2 (від 20 квітня 2016 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №3 (від 07 липня 2016 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №4 (від 08 грудня 2016 року) 

Протокол установчих зборів по утворенню громадської ради при райдержадміністрації (від 28 лютого 2017 року)

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації №1 (від 28 лютого 2017 року)