A A A

Моніторинг актуальних грантових пропозицій для Крижопільського району

Моніторинг

актуальних грантових пропозицій

для Крижопільського району

станом на 13.03.2018 р.

 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

«Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти»

 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони» оголошує спеціалізований конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти».

Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації освітньої реформи в середній школі.

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського

суспільства, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;

• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними

(включаючи фінансове звітування);

• запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників

своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період

виконання проекту

Кінцевий термін подачі: 20 березня 2018 р.

Сума гранту: 310 000 гривень.

Посилання: https://www.gurt.org.ua/news/grants/43696/

 

Посольство США

«Підтримка реалізації реформ в регіонах»

 

Фонд розвитку українських ЗМІ адмініструється Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

Пріоритет буде наданий проектам у сфері реформ охорони здоров’я, освіти, децентралізації, корпоративного управління та енергетичного сектору, однак Фонд розвитку ЗМІ може розглянути цікаві проекті заявки, які стосуються інших реформ.

Вимоги конкурсу:

Гранти надаються виключно українським ЗМІ (друкованим та електронним виданням) та українським неурядовим організаціям, зареєстрованим у відповідності до українського законодавства.

Підтримка для блогерів може виділятися як індивідуально, так і в рамках більшого проекту, який подає на розгляд інтернет-видання;

Діяльність в рамках проектів повинна відбуватись лише на території України.

Організації заохочуються до пошуку джерел спів-фінансування від інших донорів, або можуть пропонувати інші види розподілу витрат (праця волонтерів,

приміщення, обладнання, тощо).

Кінцевий термін подачі: 26 березня 2018 р.

Сума гранту: 25 тисяч доларів

Посилання: https://ua.usembassy.gov/wpcontent/uploads/sites/151/MDFReforms_UKR-.pdf

 

Конкурс ґрантів

“Розвиток волонтерства в громадах” у 2018 році

 

Мета: Здійснювати системну підтримку малих громад України через розвиток соціально активної молоді та налагодження мережі постійнодіючих волонтерських осередків – просторів.

Максимальний розмір ґранту: до 20 000 грн., розмір власного фінансового внеску – не менше 20%. (Для залучення власних фінансових ресурсів рекомендуємо попередньо провести фандрайзингові заходи – благодійні ярмарки, свята і т.д. або ж передбачити у проектів фінансовий внесок учасників за участь у заходах. Також рекомендуємо залучитися матеріальною підтримкою місцевого бізнесу та органів місцевого самоврядування).

Цілі програми:

підтримка ініціатив, спрямованих на соціалізацію, інтеграцію та залучення до життя громади дітей та підлітків сиріт, напівсиріт, тих, що опинились у складних життєвих обставинах;

пошук, освіта та розвиток молодих волонтерів у локальних громадах (школярі);

підтримка ініціатив, спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток сільських територій;

налагодження співпраці між державою, церквою та громадським середовищем заради сталого розвитку громади;

поширення ідеї створення мережі постійнодіючих молодіжних волонтерських осередків.

Умови участі в програмі:

Обов’язкова наявність команди організаторів проекту: Ініціативна група, місцевий священик (священики), а також активні представники громади:

Будинок Культури, Народний дім, школа, ДНЗ, місцевий бізнес.

Наявність обґрутнованої ідеї сталого соціального проекту в громаді з

обов’язковим залученням сімей в кризі та / або дітей-сиріт та дітей в складних життєвих обставинах.

Наявність зареєстрованої неприбуткової (громадської, благодійної, релігійної)

організації та рахунку в банку.

Кінцевий термін подачі: 1 квітня 2018 р.

Сума гранту: до 20 000 грн

Посилання: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-grantiv-rozvytokvolonterstva-v-romadah-u-2018-rotsi

 

Агентство США

«Creating Hope in Conflict: A Humanitarian Grand Challenge»

 

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Департамент міжнародного розвитку Великої Британії, та Grand Challenges Canada оголошують конкурс заявок за програмою «Creating Hope in Conflict:

A Humanitarian Grand Challenge». Мета програми - заохочувати та допомагати у реалізації новаторських рішень, що дозволять поліпшити життя людей, які постраждали від конфліктів та спричинених ними гуманітарних криз. Ми прагнемо до рятувальних

або життєстверджуючих нововведень, щоб допомогти найуразливішим і найбільш важким людям, які зазнали впливу гуманітарних криз, викликаних конфліктами. Ці інновації передбачатимуть зв'язок з приватним сектором та залучення постраждалих громад для забезпечення безпечної питної води та санітарії, енергопостачання, збереження життєвої інформації чи постачання медичних послуг та надання

послуг, спрямованих на допомогу людям, які постраждали від конфліктів.

Кінцевий термін подачі: 9 квітня 2018 р.

Сума гранту: до 250 000 доларів

Посилання: https://static.globalinnovationexchange.org/s3fspublic/asset/document/HGC-R1-RFP-20180219-EN.pdf?g6eofCSqgA477Xp2ggFBdvclBIG07on3

 

Penta Scholarship in Slovakia

 

“Scholarship in Slovakia” – це благодійний стипендійний проект, спрямований на українських студентів, охочих отримати освіту у Словаччині. 2018-го року відбудеться 4-й набір на програму. Починаючи з 2015-го, отримати нашу стипендію зуміли 14 студентів зі всієї України.

Кінцевий термін подачі: 15 квітня 2018 р.

Сума гранту: повна оплата вартості навчання; місячна стипендія EUR 300

Посилання: https://scholarshipinslovakia.com/

 

Премія для активної молоді

 

15 березня стартує подання заявок кандидатів на отримання премій Дніпропетровської обласної ради.

Його мета – мотивація активної молоді та розробка нових проектів для розвитку області. В цьому році активно підтримуватимуться представники об’єднаних територіальних громад, зокрема сільська молодь.

Премії обласної ради можуть отримати молоді, активні люди, віком від 14 до 35 років включно, які сприяють розвитку регіону і впровадженню нових ідей для вирішення проблем області; молоді педагоги, науковці, громадські діячі та волонтери; молоді люди, які мають успіхи у спортивній діяльності та популяризують здоровий спосіб життя; а також журналісти, які правдиво висвітлюють інформаційні події та намагаються вивести журналістику на якісно новий рівень.

Кінцевий термін подачі: 16 квітня 2018 р.

Сума гранту: до 15 000 грн

Посилання: http://oblrada.dp.gov.ua/vote/

 

Грант від Міжнародного фонду культурного різноманіття (IFCD)

 

Міжнародний фонд культурного різноманіття (IFCD) оголошує конкурс на фінансування проектів. Фонд заохочує проекти, що підтримується культурне багатомаїття. Мета грантової підтримки – сприяння сталому розвитку та зниженню рівня бідності у країнах, що розвиваються. IFCD інвестує в проекти, які ведуть до структурних змін через зміцнення інфраструктури, підтримують регіональні культурні індустрії

та ринки у країнах, що розвиваються.

Заявки приймаються англійською та французькою мовами.

Кінцевий термін подачі: 16 квітня 2018 р.

Сума гранту: до 100 000 доларів США

Посилання: http://en.unesco.org/creativity/ifcd

 

Фонд «Монсанто»

Пропозиції проектів для надання грантів

 

Фонд «Монсанто» є філантропічним відділенням компанії «Монсанто», яке працює заради значного та значимого поліпшення життя людей та зміцнення громад в усьому світі. Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії

«Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12

місяців.

Організації-заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами.

Кінцевий термін подачі: Перший період: з 1 січня до 29 лютого, другий період: з 1

липня до 31 серпня.

Сума гранту: від 25 000 доларів США

Посилання: http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/monsantofund.аspx

 

IIІ Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2018

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об'єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Вимоги до села-претендента на конкурс

— Заповнити анкету села-претендента ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018».

— За бажанням надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com фото- і відеоматеріали, вказавши в темі листа назву села та область.

Примітка: організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть І етап конкурсного відбору.

Кінцевий термін подачі: 30 квітня 2018 року

Сума гранту: Призовий фонд IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України

2018» буде оголошено згодом

Посилання: https://gromada.org.ua/gromada/dashivska/news/13-20-59-02-03-2018/

 

Швейцарське бюро співробітництва в Україні забезпечує підтримку малих проектів

 

Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) та підтримує малі проекти, орієнтовані на діяльність громадських організацій.

Запропоновані проекти повинні залучати місцеві ініціативи та враховувати потреби громади на умовах залученості, а також просувати нові ідеї та підходи у відповідних регіонах

Основні області підтримки малих проектів:

- Здоров’я;

- Місцеве самоврядування та децентралізація;

- Розвиток торгівлі, розвитку малих та середніх підприємств (МСП);

- Стала енергетика, вода, навколишнє середовище, містобудування;

- Соціальні послуги;

- Реагування на наслідки конфлікту

- Законності, справедливості;

- Культурні заходи.

Схеми малих проектів можуть підтримувати громадські організації лише один раз.

Для того щоб мати право на підтримку, проектна пропозиція, мусить

виконати наступні умови:

- бюджет у діапазоні 100 000 – 600 000 грн.;

- заявник повинен робити також власний внесок у грошовій чи натуральній

формі.

- концентруватись на витратах пов’язаних з переважно з діяльністю: придбання

обладнання, а також ознайомчі поїздки, стипендії та благодійні акції не

підтримуються;

- терміни реалізації максимально 12 місяців: діяльність проекту має бути

реалізовано і остаточна звітність повинна бути доставлена в цей час.

  • Заявники повинні бути зареєстрованими українськими неурядовими

організаціями з адекватною організаційною структурою і належним фінансовим

досвідом. У виняткових випадках комерційні, урядові або міжнародні організації можуть також розглядатися. Державні органи та комерційні структури можуть подавити заявки у випадку попереднього погодження з боку програми.

 

Сума гранту 100 000 – 600 000 грн

Дед-лайн Постійно

Посилання  http://gurt.org.ua/news/grants/40193/bull/https://www.eda.admin.ch/countries/u

kraine/uk/home/vertretungen/kooperationsbuero.html  

БФ “Помагаєм”

Конкурс підприємницьких проектів

 

Основні положення конкурсу:

Фонд приймає проекти, попередньо оцінює, залучаючи експертів з числа донорів та партнерів фонду і сторонніх фахівців.

Подання проекту на конкурс автоматично означає згоду автора проекту з тим, що фонд презентуватиме проект включно з усіма візуальними та текстовими матеріалами, а також може передавати контактні дані автора проекту потенційним інвесторам – особисто на зустрічах, надсилаючи електронною поштою або під час закритих (не публічних) заходів. Для презентації проекту на публічних заходах або збору коштів на краундфандингу фонд отримує додаткове погодження від автору проекту.

Допомога Фонду в пошуку фінансування та реалізації проекту може бути лише підтримкою автору та команді проекту, але не заміняє їхніх зусиль у виконанні проекту.

Авторство та вигоди від реалізації проекту залишаються за автором.

Фонд допомагає шукати фінансування для проектів, але не гарантує залучення певної суми на певних умовах у певні строки. Всі умови фінансування індивідуально обговорюються з автором проекту та потенційними донорами / інвесторами.

Окрім пошуку фінансування фонд по можливості буде надавати проектам інші варіанти підтримки:

просування в ЗМІ та соціальних мережах, інформування автора про додаткові можливості, навчання, конкурси, гранти, тощо.

До участі запрошуються проекти наступних категорій:

Проекти, ініційовані внутрішньо переміщеними особами (ВПО)

Проекти за участю ВПО

Проект в інтересах людей з інвалідністю або передбачає їх працевлаштування

Проект в інтересах дітей

Проект у сфері культури і креативності

Проект реалізується в малому місті або сільській території

Соціальне підприємництво

Один проект може відноситись до однієї або одразу до кількох категорій.

Сума гранту до 1000 євро

Дед-лайн Постійно

Посилання http://sbiz.club/9664/konkurspidpryyemnytskyh-proektiv-vid-bfpomagayem/

Виконавець

Чепурко 2 18 99