A A A

Грантові напрямки

 

Фінансування на реалізацію пілотних проектів, Проведення ТЕО або технічна допомога від Фонду FASEP

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

Сектори: громадський транспорт (трамваї, метро, потяги, аеропорти), охорона навколишнього середовища (питна вода, очищення каналізаційних відходів, управління водними ресурсами, твердими відходами, проекти, передбачені Кіотським протоколом), енергетика (зокрема, відновлювана енергетика та підвищення енергоефективності), охорона здоров’я, агропромисловість та іригація.

Бенефіціари: державні органи (центральний уряд, регіональна та міська влада, технічні агенції).

Умови:

Об’єкт – послуги з реалізації проектів розвитку, а саме:

  • Проведення технічно-економічного обгрунтування, складання попередніх проектів, написання проектного завдання;
  • Технічна підтримка підготовки та реалізації проектів.

Принципи фінансування: на реалізацію проектів може залучатися додаткове фінансування від міжнародних та регіональних фінансових установ (Світовий банк, ЄІБ, ЄБРР, інші) та за умови координації із Французькою Агенцією розвитку. До фінансування можуть також долучатися місцеві підприємства та/або бенефіціар.

Обов’язкова умова – 85% оплачуваних послуг за рахунок гранту мають становити послуги французьких підприємств (інженерні бюро, бюро досліджень, тощо)

Сума: 150 тис. – 600 тис. євро


FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Умови:

Об’єкт – пілотні проекти «зелених» та інноваційних технологій з метою демонстрації ефективності технології та її відповідності пріоритетним потребам розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології. Запропоноване рішення має бути інноваційним по відношенню до реалій країни та її розвитку у відповідній галузі.

 

Бенефіціари: державні органи (центральний уряд, регіональна та міська влада, технічні агенції).

Принципи фінансування: на реалізацію проектів може залучатися додаткове фінансування від міжнародних та регіональних фінансових установ (Світовий банк, ЄІБ, ЄБРР, інші) та за умови координації із Французькою Агенцією розвитку. До фінансування можуть також долучатися місцеві підприємства та/або бенефіціар.

Сума: 150 тис. – 600 тис. євро (виключно на реалізацію пілотного проекту, а не на розробку інновацій)

 

Процедура отримання фінансування від FASEP (триває близько 4 місяців):

  • Зацікавлена компанія подає заявку на фінансування проекту з його коротким описом до міністерства економіки та фінансів Франції, де проводиться аналіз проекту з точки зору його перспективності для французького підприємництва. Також враховується наявність фінансування на реалізацію проекту після завершення ТЕО.
  • Заявка розглядається на міжміністерському засіданні за поданням міністерства економіки та фінансів Франції.
  • У випадку погодження заявки, компанія-заявник надає до міністерства економіки та фінансів Франції досьє проекту: офіційний лист від української сторони, запланований кошторис проекту, листи підтримки від інших французьких компаній цієї галузі щодо перспективності цього проекту для сектору, а також інші документи залежно від проекту.
  • Досьє розглядається на міжміністерському засіданні за поданням міністерства економіки та фінансів франції де приймається остаточне рішення щодо надання фінансування чи відмови.

Країна-бенефіціар може також звернутися до міністерства економіки та фінансів Франції з пропозиціями проектів, які потребують фінансування. В свою чергу міністерство передасть пропозиції французьким підприємствам, які можуть бути потенційно зацікавлені в реалізації проекту.

Делайн – Можливості постійно діючі;

За інформацією управління регіонального розвитку

 

Моніторинг актуальних грантових пропозицій для Крижопільського району станом на 10.07.2018 р.

(за додатковою інформацією звертайтесь до Управління регіонального розвитку Крижопільської РДА)

 

Моніторинг актуальних грантових пропозицій для Крижопільського району

станом на 06.06.2018 р.

Спільні можливості в бізнесі для молоді (СМБ для молоді)

Молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи» оголошує початок реалізації проекту «Спільні можливості в бізнесі для молоді» в рамках Програми транскордонного співробітництва Молдова–Україна(EaPTC).

Загальна мета:

Розширити процес транскордонного співробітництва між Республікою Молдова та Україною шляхом підтримки молоді у створенні інноваційних бізнес заходів з міцним соціальним та економічним транскордонним впливом.

Конкретні цілі:

Гармонізувати теоретичні знання молодих людей з практичними навичками для задоволення економічних та інноваційних потреб у прикордонній зоні

Розширити доступ молодих підприємців з прикордонної зони до нових можливостей міжнародного фінансування.

Створити нові робочі місця та перспективи самостійної діяльності.

 

В рамках Програми транскордонного співробітництва Молдова-Україна «Спільні можливості в бізнесі для молоді» («JointOpportunitiesinBusinessforYouth») 60 молодих людей з двох країн 18-35 років отримають підтримку в ініціюванні новаторського бізнесу, який надасть сильний транскордонний вплив на соціальну та економічну сфери.

В рамках цього процесу молоді люди з двох країн пройдуть навчання і з можуть взяти участь в заходах в рамках «SeedForum».

Крім того, буде створена інтерактивна платформа з консультування та допомоги для написання бізнес-плану.

Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Освіта і культура»

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2017–2018рр.

Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і не прибуткових, а також фізичним особам.

Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Залежно від наявності коштів, фізичні особи можуть подавати заявки на грант вартістю до 8000 доларів США. Організації можуть подавати заявки на гранти розміром  до 24000 доларів США

Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації подавати проекти, які включають власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів.

Всі проекти повинні знайомити українців з американською культурою або підкреслювати американсько-українську співпрацю у сфері мистецтва й культури. Участь американських митців активно заохочується. Перевага надаватиметься проектам, які міститимуть освітні елементи і програми допомоги соціально невлаштованим спільнотам (лекції або майстер класи).

Конкурс грантів «Громадськістьза проєвропейськізмінив Україні»                       (9 хвиля)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейськоюправдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується ЄС оголошують нову 9 хвилю грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

Мета конкурсу – зростання залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальних реформ у відповідності до виконання Угоди про асоціацію в таких секторах як правова, конституційна, судова та виборча реформи, фінансування політичних партій, реформа державного управління, охорона здоров’я, охорона довкілля, енергетика, транспорт, земельна реформа, технічні бар’єри в торгівлі та спрощення торгівлі, контроль безпеки продуктів харчування.

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

статус не прибутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;

спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див.нижче).

веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ(утомучислізіншихобластейУкраїни).

Максимальна тривалість проектів 12 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2019року.

Гранти Європейської асоціації охорони природи

Хто може подати заявку?

Некомерційні організації можуть подати заявку до EOCA наотримання грантів у розмірі до 30000 євро для реалізації проекту з охорони навколишнього середовища в будь-якій країні світу, крім ПівнічноїАмерики (США та Канада, де Альянс з охорони фінансує зусилля з охорони природи в ПівнічнійАмериці).

Дедлайн: 30 червня 2018 року

КОНКУРС

«Вартові безпеки» для громад та активістів

Розпочався набір на другий тренінг програми «Вартові безпеки» для громад та активістів, який пройде 28-29 червня.

Учасники програми, організованої ВГО «Побратими» та проектом «Добровольці-вогнеборці», отримають комплексну підтримку з удосконалення безпеки громад та формування нової культури безпеки.

Проект «Добровольці-вогнеборці» - це добровольча ініціатива, яка спрямована на формування культури пожежної безпеки в містах та підтримку волонтерських команд, що будуть оперативно реагувати на пожежну небезпеку на місцях. «Добровольцями-вогнеборцями» можуть бути лікарі, вчителі, фінансисти, приватні підприємці, механіки та інші громадяни, які вирішили зробити внесок у забезпечення безпеки своєї громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя.

Участь у програмі «Вартові безпеки» передбачає менторську допомогу зі створення пожежних команд у громадах, супровід у написанні грантових заявок, а також підтримку та просування іміджу команди на національному рівні.

У програмі можуть брати участь:

•        об'єднані територіальні громади (шляхом делегування представника, який відповідає за напрямок безпеки в громаді);

•        села, селища, міста, які не належать до об'єднаних територіальних громад (шляхом делегування представника, який відповідає за напрямок безпеки в громаді);

•        громадські організації, які готові втілити ініціативи програми і мають реальні можливості для їх реалізації (шляхом делегування представника, який протягом дії програми може виконувати організаційні функції щодо реалізації ідей програми);

•        громадські активісти.

Кінцевий термін подання: 15 червня 2018 року

Сума гранту: Участь у програмі безкоштовна, організатори покривають усі витрати.

Посилання: анкета на участь у управлінні регіонального розвитку Крижопільської РДА.

Фонд «Відродження»

Нова краудфандингова ініціатива у галузі культури «Культура.Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України

Кінцевий термін подання: 31 грудня 2018 р.

Сума гранту: 150 000 гривень

Посилання: http://www.irf.ua/grants/contests/mizhnarodniy_fond_vidrodzhennya_ogoloshue_konkurs_idey_dlya_partnerstva_u_kraudfandingoviy_initsiativi_kultura_spilnota/ 

Міністерство Закордонних Справ Японії

ҐРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЕКТАХ ЛЮДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ»

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма Кусаноне набула високого рейтингу

завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій

країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва,що впливатимуть на добробут суспільства.

Будь яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне.

Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні

проекти розвитку.

Приклади потенційних реципієнтів допомоги: місцеві та міжнародні неурядові

організації (незалежно від громадянства), лікарні, початкові школи, науково-

досліджувальні інститути та інші неприбуткові організації.

Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки

на щорічній проектній основі.

http://www.ua.embjapan.go.jp/jpn/bi_ua/oda/humansec/info_u.pdf

ПРООН

Громадянське суспільство задля розвитку демократії

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Ми шукаємо проекти, які:

Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян;

просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні, та інші);

Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.

Сума гранту: до 30 000 дол. США

Посилання: http://gurt.org.ua/news/grants/39123/

 

 

EEA-Grants: Конкурс Проектів Регіонального Співробітництва

Фонд підтримує проекти, спрямовані на:

Вирішення спільних європейських проблем шляхом регіонального транскордонного співробітництва;

Транснаціональне співробітництво у формі обміну знаннями, обміну кращими практиками;

Розвиток потенціалу у пріоритетних секторах ЄЕП та Норвегії на 2014-2021 роки.

Партнерами проекту можуть бути суб’єкти господарювання державними або приватними, комерційними або некомерційними, та неурядовими організаціями; академічними установами, зареєстрованими як юридичні особи,

Для участі у проекті потрібно мінімум три партнери у консорціумі, з діяльністю

у різних країнах. (Країни, що мають право на участь, – це 15 держав-

бенефіціарів, а також обрані країни, що не є членами ЄЕП: Албанія, Білорусь,

Боснія і Герцеговина, Колишня Югославська Республіка Македонія, Молдова,

Чорногорія, Росія, Сербія, Туреччина та Україна).

Кінцевий термін подання: 1 липня 2018 р.

Загальний бюджет становить 31,89 млн. євро

Посилання: https://eeagrants.org/Media/Files/The-EEA-and-Norway-Grants-Fund-for-Regional-Cooperation

 

Фонд «Монсанто»

Пропозиції проектів для надання грантів

 

Фонд «Монсанто» є філантропічним відділенням компанії «Монсанто», яке працює заради значного та значимого поліпшення життя людей та зміцнення громад в усьому світі. Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії

«Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12

місяців.

Організації-заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами.

Кінцевий термін подачі: Перший період: з 1 січня до 29 лютого, другий період: з 1

липня до 31 серпня.

Сума гранту: від 25 000 доларів США

Посилання: http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/monsantofund.аspx

Швейцарське бюро співробітництва в Україні забезпечує підтримку малих проектів

Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) та підтримує малі проекти, орієнтовані на діяльність громадських організацій.

Запропоновані проекти повинні залучати місцеві ініціативи та враховувати потреби громади на умовах залученості, а також просувати нові ідеї та підходи у відповідних регіонах

Основні області підтримки малих проектів:

- Здоров’я;

- Місцеве самоврядування та децентралізація;

- Розвиток торгівлі, розвитку малих та середніх підприємств (МСП);

- Стала енергетика, вода, навколишнє середовище, містобудування;

- Соціальні послуги;

- Реагування на наслідки конфлікту

- Законності, справедливості;

- Культурні заходи.

Схеми малих проектів можуть підтримувати громадські організації лише один раз.

Для того щоб мати право на підтримку, проектна пропозиція, мусить

виконати наступні умови:

- бюджет у діапазоні 100 000 – 600 000 грн.;

- заявник повинен робити також власний внесок у грошовій чи натуральній

формі.

- концентруватись на витратах пов’язаних з переважно з діяльністю: придбання

обладнання, а також ознайомчі поїздки, стипендії та благодійні акції не

підтримуються;

- терміни реалізації максимально 12 місяців: діяльність проекту має бути

реалізовано і остаточна звітність повинна бути доставлена в цей час.

  • Заявники повинні бути зареєстрованими українськими неурядовими

організаціями з адекватною організаційною структурою і належним фінансовим

досвідом. У виняткових випадках комерційні, урядові або міжнародні організації можуть також розглядатися. Державні органи та комерційні структури можуть подавити заявки у випадку попереднього погодження з боку програми.

Сума гранту 100 000 – 600 000 грн

Дед-лайн Постійно

Посилання  http://gurt.org.ua/news/grants/40193/bull/https://www.eda.admin.ch/countries/u

kraine/uk/home/vertretungen/kooperationsbuero.html  

БФ “Помагаєм”

Конкурс підприємницьких проектів

Основні положення конкурсу:

Фонд приймає проекти, попередньо оцінює, залучаючи експертів з числа донорів та партнерів фонду і сторонніх фахівців.

Подання проекту на конкурс автоматично означає згоду автора проекту з тим, що фонд презентуватиме проект включно з усіма візуальними та текстовими матеріалами, а також може передавати контактні дані автора проекту потенційним інвесторам – особисто на зустрічах, надсилаючи електронною поштою або під час закритих (не публічних) заходів. Для презентації проекту на публічних заходах або збору коштів на краундфандингу фонд отримує додаткове погодження від автору проекту.

Допомога Фонду в пошуку фінансування та реалізації проекту може бути лише підтримкою автору та команді проекту, але не заміняє їхніх зусиль у виконанні проекту.

Авторство та вигоди від реалізації проекту залишаються за автором.

Фонд допомагає шукати фінансування для проектів, але не гарантує залучення певної суми на певних умовах у певні строки. Всі умови фінансування індивідуально обговорюються з автором проекту та потенційними донорами / інвесторами.

Окрім пошуку фінансування фонд по можливості буде надавати проектам інші варіанти підтримки:

просування в ЗМІ та соціальних мережах, інформування автора про додаткові можливості, навчання, конкурси, гранти, тощо.

До участі запрошуються проекти наступних категорій:

Проекти, ініційовані внутрішньо переміщеними особами (ВПО)

Проекти за участю ВПО

Проект в інтересах людей з інвалідністю або передбачає їх працевлаштування

Проект в інтересах дітей

Проект у сфері культури і креативності

Проект реалізується в малому місті або сільській території

Соціальне підприємництво

Один проект може відноситись до однієї або одразу до кількох категорій.

Сума гранту до 1000 євро

Дед-лайн Постійно

Посилання http://sbiz.club/9664/konkurspidpryyemnytskyh-proektiv-vid-bfpomagayem/

Виконавець

Чепурко 2 18 99