A A A

Компенсація єдиного внеску – стимулювання роботодавців створювати нові робочі місця.

Одним з напрямків стимулювання роботодавців та суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць Законом України «Про зайнятість населення» передбачена щомісячна компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.

Роботодавці, які планують збільшення штату працівників , працевлаштовують безробітного на нове робоче місце за направленням центру зайнятості, мають право на компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Кожен місяць такому роботодавцю буде повертатися від 36,76% до 49,7% від суми заробітної плати такого працівника.

Звертатись за отриманням компенсації єдиного внеску можуть ті роботодавці, які здійснювали найм на нові робочі місця зареєстрованих безробітних з числа соціально незахищених категорій населення , а також роботодавці , які є суб’єктами малого підприємництва та за видом економічної діяльності відносяться до затвердженого постановою КМУ Переліку пріоритетних видів економічної діяльності для створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва.

Не можуть отримати компенсацію лише ті роботодавці, які мають заборгованість      зі сплати єдиного внеску , визнані у встановленому порядку банкрутами.  

За детальною інформацією звертайтеся до Крижопільського районного центру зайнятості.