A A A

Міжнародна кувейтська торговельна виставка «Кувейт – серце світової торгівлі»,

За інформацією Посольства України в Державі Кувейт, у період з 21 по 27 лютого 2016 року у м. Ель-Кувейт відбудеться Перша міжнародна кувейтська торговельна виставка «Кувейт – серце світової торгівлі», яка проходитиме під патронатом Його Високості Еміра Держави Кувейт шейха Сабах Аль-Ахмад Аль-Джабер-Сабаха. Координатором заходу є Кувейтська компанія «Kuwait International Fair».

Участь у Першій міжнародній кувейтській торговельній виставці сприятиме подальшому розвитку торгово-економічного співробітництва між підприємницькими колами України та країн Арабської затоки та створенню сприятливих умов для виходу національних підприємств на ринки країн Арабського світу.

Для участі у зазначеному заході необхідно попередньо зареєструватися за посиланням http://www.itf-kw.com/ шляхом заповнення аплікаційної форми.

Залежно від розміщення та обладнання обраної виставкової площі визначається загальна вартість оренди, 25% від суми якої необхідно сплатити на рахунок Міжнародного виставкового комплексу Кувейту та надіслати підтверджуючий документ разом із заповненою аплікаційною формою. Решту суми – 75%, необхідно сплатити до 21 січня 2016 року, надіславши на  адресу компанії «Kuwait International Fair» відповідне підтвердження.

Ціни за оренду виставкових площ визначаються автоматично. Аплікаційна форма може бути заповнена як кожною компанією окремо, так і організацією, яка представлятиме групу виробників продукції чи надавачів  послуг.

У разі зацікавленості, за більш детальною інформацією необхідно звертатись до: Оксана Шпиталь тел. (044- 569-67-95).