A A A

Перевірте свої персональні дані в базі Реєстру виборців

Шановні жителі Крижопільського району!

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців Крижопільської райдержадміністрації  Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”. А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою:смт Крижопіль, вул. К.Маркса, буд.68, 1 поверх, кабінет № 105.

Особливо це стосується виборців:

які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
колишніх військовослужбовців строкової служби;
громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.

За два тижні до виборів наявність-відсутність своїх персональних даних можна перевірити і за місцем реєстрації виборця при перегляді попереднього списку виборців у  приміщенні дільничної виборчої комісії.

Особливо це стосується таких категорій виборців:

громадян, які були зареєстровані за кордоном і повернулися в Україну;
ідентифікаційні дані тих виборців, які зняті із попередньої адреси реєстрації і не зареєстровані за іншою адресою -  у списках виборців будуть відсутні. Такі виборці не матимуть права голосу на місцевих виборах, відповідно до частини 3 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори”.

Отже, кожний виборець вправі завчасно (не пізніше, як за два тижні) звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем тимчасового перебування, проживання, відрядження, а за місцем постійної реєстрації (до 18 жовтня 2015 року) щодо перевірки, або невідповідності своїх персональних даних в Реєстрі, пред’явивши власний паспорт.

Прийом громадян у відділі здійснюється: з понеділка по четвер (з 8.00 год. до 17.00 год.), в п’ятницю ( з 8.00 год. до 16.00 год.). Обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год. Телефон для довідок 2-16-89.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

Крижопільської райдержадміністрації     В.В.Урасов