A A A

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

Традиційна щопонеділкова нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась 8 жовтня, під головуванням   голови районної державної адміністрації валентина Панчука та голови районної ради Петра Тамбовцева.

На початку наради Валентин Панчук повідомив, що цими днями делегація від Крижопільщини на чолі з головою райдержадміністрації та голови районної ради перебувала в селищі Кошице Дубосарського району (Республіка Молдова) на святкуванні Дня сільського господарства та переробної промисловості та Фесьтивалю «Осень-2018».

 Голова райдержадміністрації зазначив, що це партнерство на сьогодні є традиційним протягом декількох років, розповів про інфраструктуру району, соціально-економічний розвиток та проведення самого свята та делегації, які перебували на ньому.

  

В ході наради також було заслухано інформацію представників відповідних управлінь, відділів та служб щодо стану агропромислового комплексу  району, підсумків проведення осінньо-польових робіт, виконання бюджету та інших поточних питань.

Підсумовуючи результати засідання,  голова райдержадміністрації дав низку доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямами.