A A A

Потрібна Ваша допомога!

Крижопільський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  звертається до всіх небайдужих жителів району про допомогу  для Бегара Володимира 2011 року народження, жителя  села Куничого. Мати хворого хлопчика звернулася до медичного центру «ТОВМЕД» м.Вінниця зі скаргами на обмеження рухів  та біль ділянки верхньої та нижньої кінцівок тулуба з права у її синочка. При огляді був поставлений діагноз: «ДЦП, правосторонній геміпарез». З ціллю зняття болів та конактур нижньої та верхньої кінцівок рекомендовано під загальною анестезією провести операцію « Фібротомія пошкоджених м’язів на всіх проблемних сегментах». Вартість операції  24 000 грн. Для матері, яка сама виховує двоє неповнолітніх дітей зібрати таку суму самостійно практично неможливо, тому сім’я дуже надіється на  Вашу допомогу, шановні мешканці Крижопілського району!

Хлопчик кожного року приймає участь у фестивалі – конкурсі творчості і талантів дітей з інвалідністю «Повір у себе і в тебе повірять інші» та займав призові місця.

Номер рахунку картки ПриватБанку  5168745010593454 (Бегар Ніна Вікторівна- мати) тел.0686132100

За додатковою інформацією звертайтесь в Крижопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вул.Героїв України,67
тел. 2-28-95 або до фахівця із соціальної роботи Кисленко Тетяни Іванівни тел. (098 444 14 38)