A A A

Про проведення засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Нещодавно в.о. заступника голови комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Наталією Довгань в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації    проведено засідання комісії.

Членами комісії були розглянуті питання:

1. Про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Про призначення (відновлення) пенсії.

3. Про призначення виплати державної допомоги одиноким матерям.

4. Про призначення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

З восьми розглянутих справ внутрішньо переміщених осіб: 3 особам призначено виплату адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, 3 особам  продовжино виплату пенсії, 1 особі призначено виплату  державної допомоги одиноким матерям, 1 особі призначено виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 1 особі відновлено виплату пенсії, 1 особі зменшено на 50 відсотків розмір грошової допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово- комунальних послуг, 1 особі відмовлено в призначені виплати адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.