A A A

Соціально-економічна освіта дошкільнят

10 листопада 2017 року відбулось методичне об’єднання вихователів середньо-старших груп «Соціально-економічній освіті – новий подих» у Городківському дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) №3 с.Городківка.

Про організацію роботи з економічного виховання в дошкільному закладі, формування у дітей елементарних економічних уявлень розповіла вихователь Городківського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №4 с.Городківка Калач В.М.

Вихователь Городківського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №3 с.Городківка Ковальчук Н.В. поділилась з колегами одним із ефективних засобів пробудження інтересу до спільної діяльності дітей і вихователів – робота з коректурними таблицями за методикою Н.Гавриш.

Про використання коректурних таблиць, як засіб економічного виховання дошкільників, з досвіду роботи поділилася вихователь Крижопільського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №5 смт Крижопіль Медведчук Г.І.

Ази економічної освіти продемонстрували вихованці Городківського дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) №3 с.Городківка під керівництвом вихователя Мужилівської Т.М. на інтегрованому занятті  «Супермаркет для Буратіно».

Важливий показник якості освіти – здатність дітей орієнтуватися у реаліях життя та досягати успіху. Сучасній людині не обійтися без навичок соціальної взаємодії та розумного користування фінансами й іншими ресурсами. Тому необхідно якомога раніше надати дітям знання і сформувати вміння, які допоможуть їм успішно самореалізуватися в суспільстві.