A A A

Вітаємо переможців та лауреатів ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»!

Оргкомітетом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Вінницькій області, на чолі з його головою - керівником апарату облдержадміністрації Валерієм Бойком та співголовою - начальником Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтином Герасим’юком визначено переможців і лауреатів конкурсу серед державних службовців обласної та районних державних адміністрацій.

Цього року, з нагоди відзначення 100-річчя державної служби в Україні, у конкурсі взяли участь понад 20 державних службовців Вінницької області.

Під час конкурсу учасники виконували тестування та практичні завдання з питань службової етики, етикету, проходили співбесіду з питань державного управління, а також виступили з публічними доповідями з актуальних питань суспільного розвитку та реформування державного управління. 

Приємно, що серед державних службовців відзначено саме крижопільчан:

  • переможець (І місце) - Кройтор Оксана Василівна,  начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації;
  • лауреат (ІІ місце) - Скалій Оксана Анатоліївна        , головний,спеціаліст відділу правового забезпечення апарату райдержадміністрації.

Колектив районної державної адміністрації вітає Оксану Василівну та Оксану Анатоліївну та бажає нових творчих здобутків, успіхів у ІІІ турі конкурсу!