A A A

Запрошуємо до обговорення та активної участі в реалізації

27 січня поточного року відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації. Аби краще знати ситуацію на місцях, відповідно до чинного законодавства впливати на неї, засідання буде виїзним і пройде у територіальній громаді с. Городківка. Перед його проведенням учасники колегії побувають у територіальних громадах сіл Тернівка та Вербка.

На Колегії буде проаналізовано соціально-економічний розвиток району у 2016 році і, головне, визначено основні завдання влади району, господарюючих структур, територіальних громад, трудових колективів на 2017 рік та найближчу перспективу.

Аналіз роботи у 2016 році, зроблений робочою групою з підготовки засідання, дає підстави для оптимізму, впевненості у можливостях крижопільчан зробити більше, планувати ряд проектів, реалізація яких  досить потужно вплине на подальший розвиток району, забезпечення життєдіяльності його жителів.  

Насамперед, плануємо завершити проекти, реалізація яких розпочата у 2016 році. Це:

- реконструкція системи теплопостачання  середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 смт Крижопіль з встановленням блочно-модульної  котельні потужністю 800 кВт;

- реконструкція приміщень ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 смт Крижопіль (І черга - покрівля);

Пріоритетними в поточному році залишаються питання впровадження  енергозберігаючих заходів, якими будуть охоплені навчальні заклади (Крижополя, Городківки, Жабокрича та ін.), заклади охорони здоров’я (Крижопільської ОЛІЛ, поліклініки ЦПМСД) та культури (районний та Вільшанський будинки культури)

В охороні здоров’я будуть продовжені роботи щодо поліпшення її матеріально-технічної бази. Передбачається придбання нового реамобіля та  низки діагностичного та лікувального обладнання для лікарні інтенсивного лікування та первинної ланки.  

У розвитку спорту – подальша реконструкція спортивної школи в Крижополі, будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям у базових школах району. Серед самих амбіційних планів, основу якого маємо намір закласти цього річ, - спорудження в Крижополі та Городківці басейнів.

Пріоритетом у діяльності районної влади залишається забезпечення питною водою мешканців району, зокрема районного центру та сіл Городківка, Вербка, Красносілка, Леонівка, а також продовження ремонту доріг державного та комунального значення, впровадження заходів, спрямованих на поліпшення екологічного стану.

Ряд проектів уже подано на фінансування до державного фонду регіонального розвитку.

Запрошуємо до участі в обговоренні та реалізації цих проектів. Внесені пропозиції будуть розглянуті, знайдуть своє відображення у рішеннях Колегії та подальшому розвитку територіальних громад, району в цілому.

Свої зауваження та пропозиції, які, на вашу думку, заслуговують на реалізацію і стануть ще одним кроком у поліпшенні життя крижопільчан, зміцнюватимуть Українську державу, ви можете надіслати на електронну пошту райдержадміністрації org.krz.rda@ukr.net або зателефонувавши за  № 2-19-92.