A A A

Звіт голови райдержадміністрації Валентина Панчука на сесії районної ради

Головним питанням чергової сесії районної ради, яка відбулась 10 листопада 2017 року, став звіт голови райдержадміністрації Валентина Панчука про виконання делегованих повноважень за  липень 2016 року - вересень 2017 року.

«Упродовж звітного періоду зусилля структурних підрозділів  районної державної адміністрації спрямовувались на реалізацію в районі політики Президента та Уряду України, на виконання актів центральних органів виконавчої влади, рішень обласної ради, розпоряджень, доручень, інших документів обласної державної адміністрації», - відзначив у звіті керівник району.

Основні напрями роботи райдержадміністрації ґрунтуються на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком, їх практичної реалізації на місцях та виконання заходів Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, а також аналогічної програми районного рівня.

Очільник району навів ряд цифр.

У 2016 р. отримано приріст валової сільськогосподарської продукції на 38% більше до 2015 року, валовий збір зернових по сільськогосподарських підприємствах склав майже 190 тис. тонн.

У промисловості вироблено 136 тис. тонн цукру з приростом до попереднього року 52%, це був найвищий показник за всю діяльність Крижопільського цукрового заводу.

Підприємством ТОВ «Фуд Девелопмент» вироблено 12 тис. тонн твердих сирів.

Освоєно інвестицій в економіці району в сумі 203 млн. грн, це найвищий показник на 1 жителя в області.

До бюджету району надійшло 82 млн. грн власних і закріплених доходів, що становить 122,9 % до річного плану. Усі сільські і селищна рада виконали річні плани по власних і закріплених доходах. У повному обсязі забезпечено фінансування захищених статей.

Розпорядниками коштів за рахунок проведення укладання угод через систему електронних закупівель ПРОЗОРРО зекономлено коштів у сумі 936 тис. грн.

На кінець 2016 року заробітна плата зросла до 2015 року на 31,2 % і становила 4 649 грн.

Належно працювали структури по забезпеченню виплат соціальних гарантій громадян, допомог учасникам АТО та тимчасово переселених зі Сходу громадян.

З  кожним роком збільшується кількість учасників і переможців різного рівня конкурсів. Упродовж другого півріччя 2016 року було реалізовано 35 проектів на суму 10,5 млн грн, на заходи з охорони навколишнього природнього середовища освоєно біля 1 млн грн.

На реалізацію заходів з  енергозбереження  у  ІІ півріччі   2016  року  освоєно   4,5 млн. грн.,  ці  роботи  проводились у  30 закладах   району. Усі  бюджетні  заклади, що використовували  для   опалення природний  газ, переведені  на    альтернативні   види  палива.

Через  «теплі   кредити»  106  сімей  району   взяли   участь  у  даній   програмі   енергозбереження.

На поточний   ремонт та  утримання  доріг комунального  значення   використано  біля  4  млн грн.

У  13 населених  пунктах освітлено 44 км  вулиць, на суму 1,3   млн. грн.

Зупинився голова райдержадміністрації і на роботі кожної галузі, на тих завданнях, які вирішуються, що планується зробити.