A A A

Проекти регуляторних актів, АРВ

Повідомлення про оприлюднення проекту  розпорядження голови Крижопільської районної державної адміністрації  «Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання  адміністративних послуг при  Крижопільській районній державній адміністрації»

На виконання вимог законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги»,  «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,  постанов Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 1.08.2013 року №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», управління економіки і торгівлі Крижопільськї  районної державної адміністрації з метою одержання пропозицій та зауважень оприлюднює проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання  адміністративних послуг при  Крижопільській районній державній адміністрації».    

З проектом розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Крижопільської райдержадміністрації (http://rda.krz.gov.ua/) у розділі «Регуляторна діяльність» та на порталі Крижопільського району (http://krizhopil.org.ua/), у розділі «Відомості про район: Економіка: Регуляторна діяльність».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження  просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника:

24600, Вінницька  область, смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 61,  

управління економіки і торгівлі Крижопільської райдержадміністрації,

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про затвердження Положення та Регламенту  Центру надання адміністративних послуг при Крижопільській районній державній адміністрації

Аналіз регуляторного впливу розпорядження голови Крижопільської районної державної адміністрації  «Про затвердження Положення та Регламенту  Центру надання адміністративних послуг при Крижопільській районній державній  адміністрації»

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного акту  проекту розпорядження голови Крижопільської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району»

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Крижопільської районної державної адміністрації повідомляє про розробку проекту розпорядження «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району», підготовлений з метою отримання зауважень та пропозицій.

З текстом аналізу регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://rda.krz.gov.ua .

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та  аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до відділу містобудування, архітектури, житлово-комуналного господарства та інфраструктури райдержадміністрації за адресою: 24600, Вінницька область, Крижопільський район, смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 68, тел. 04340 23486; або на електронну адресу: rda_kryzh@vin.gov.ua, та представництва Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу

Тест малого підприємництва (М-Тест), як складова аналізу регуляторного впливу

Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів  на автобусних маршрутах, що не виходять за межі території Крижопільського району (внутрішньорайонні маршрути) - проект розпорядження