A A A

Апарат РДА

Апарат Крижопільської районної державної адміністрації

Відділ організаціної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону, ел.адреса

1.

 Начальник відділу

Тамбовцева Антоніна Сергіївна

 2-11-47

2.

 Головний спеціаліст

Роїк Олена Анатоліївна

2-19-92

Olena.Roik@vin.gov.ua

3.  Головний спеціаліст Лисий Сергій Михайлович

2-11-47

Serhii.Lysyi@vin.gov.ua

♦ Основні функції відділу

Відділ правового забезпечення

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.

Начальник відділу

Котюжанська Вікторія Олександрівна

2-27-95

Viktoria.Kotuzhanska@vin.gov.ua

 2.

Головний спеціаліст відділу

Скалій Оксана Анатоліївна

2-27-95 

Oksana.Skalii@vin.gov.ua

3

Провідний спеціаліст відділу   

Глєбова Наталія Петрівна

2-14-63

Natalia.Hliebova@vin.gov.ua

♦ Основні функції відділу

Сектор з питань персоналу

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.  Завідувач сектору Реплянчук Наталія Анатоліївна  2-27-95 krz_personal@vin.gov.ua

2.

Головний спеціаліст

Коваль Наталія Василівна  

2-27-95

krz_personal@vin.gov.ua

 

♦ Основні функції сектору

Відділ організації діловодства та контролю

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.

Начальник відділу

Кушнір Людмила Михайлівна 

2-12-89

Ludmyla.Kushnir@vin.gov.ua

2.

Головний спеціаліст 

Підласко Раїса Дмитрівна

2-12-89

krz_zag@vin.gov.ua

3. Оператор комп’ютерного набору І категорії Мальчик Ірина Олександрівна

2-12-89

♦ Основні функції відділу

Відділ ведення Державного реєстру виборців

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.

Начальник відділу

Урасов Володимир Володимирович

2-16-89

krz_vdrv@vin.gov.ua

2.

Головний спеціаліст

Попіль Валентина Василівна

2-16-89

♦ Основні функції відділу

Відділ фінансово-господарського забезпечення 

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.  

Начальник відділу – головний бухгалтер

Ковінчук Ніна Володимирівна

2-22-84  

krz_vfhz@vin.gov.ua

 2.

Головний спеціаліст

Філіпішена Надія Євгенівна

2-22-84  

♦ Основні функції відділу

Головний спеціаліст з питань режимно-секретної  роботи

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.

Головний спеціаліст 

Зеленюк Василь Олексійович  

Vasyl.Zelenuk@vin.gov.ua

♦ Основні функції спеціаліста

Головний спеціаліст з мобілізаційної  роботи

№ п/п

 Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер  службового телефону

1.

Головний спеціаліст 

Капустян Олег Васильович

 

 

♦ Основні функції спеціаліста