A A A

Заступник голови РДА

Круць Валентина Афанасіївна

Заступник голови районної державної адміністрації

Круць Валентина Афанасіївна народилася  24 листопада 1961 року у с. Слобода Немирівського району  Вінницької області.

Освіта: Повна вища;

Київський інститут народного господарства ім..Д.С.Коротченка, 1986р., бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності, економіст.

Трудова діяльність:

09.1979 – 05.1981-студентка Брацлавського сільськогосподарського технікуму Немирівського району Вінницької області

07.1981 -  06.1982-економіст статистичного управління Крижопільської районної інформаційно-обчислювальної станції Вінницької області

06.1982 -  06.1992-старший економіст планового відділу Крижопільського райвиконкому Вінницької області

06.1992 -  12.1994-старший економіст управління соціально-економічного розвитку Крижопільської районної державної адміністрації

12.1994 -  01.1996-головний економіст управління соціально-економічного розвитку виконкому Крижопільської районної ради Вінницької області

01.1996 – 05.2006-начальник управління економіки Крижопільської районної державної адміністрації Вінницької області

05.2006 по д/ч-заступник голови Крижопільської районної державної адміністрації Вінницької області

Має сина та  дочку.

Обов’язки заступника голови

районної державної адміністрації Круць В.А.

У межах повноважень районної державної адміністрації згідно із Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, іншими законами України забезпечує на території Крижопільського району реалізацію державної політики в соціальній, гуманітарній, культурній  та суспільно-політичній сферах.

Забезпечує контроль за виконанням Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень,  доручень голови райдержадміністрації та рішень районної ради з питань соціального захисту населення, соціального страхування, освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, з питань сім'ї і жінок, соціального захисту дітей, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, інформаційної діяльності, преси, зв’язків із громадськістю, міграції та релігії, управління архівною справою.

Координує діяльність місцевих органів виконавчої влади в гуманітарній сфері, організовує співпрацю з політичними партіями, громадськими організаціями, професійними спілками.

Здійснює заходи щодо соціального забезпечення та соціального захисту незахищених верств  населення, своєчасному призначенню і виплаті державних пенсій, наданню адресної соціальної допомоги та підтримки, координує розробку і забезпечує виконання комплексних програм поліпшення обслуговування соціально незахищених  громадян, надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги.

Виконує повноваження щодо реалізації державних гарантій у сфері праці, здійснення контролю за своєчасною й не нижче визначеного державою мінімального розміру оплати праці, розроблення та організацію виконання  перспективних та поточних програм зайнятості населення.

Забезпечує реалізацію державних гарантій у сфері охорони праці, впровадження заходів щодо атестації робочих місць, укладення колективних договорів та тарифних угод. Координує роботу служб з питань дотримання роботодавцями всіх форм власності безпечних умов при виконанні робіт з шкідливими та небезпечними умовами праці. 

Забезпечує укладання та виконання угод між райдержадміністрацією, об’єднанням організації роботодавців і профспілками. Організовує роботу з реалізації політики щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Координує роботу з надання адміністративних послуг та функціонування дозвільної системи у сфері господарювання на території району.

Взаємодіє із засобами масової інформації.

Забезпечує взаємодію райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування з питань соціально-культурного розвитку територій.

Здійснює заходи щодо збереження мережі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, розробляє прогнози їх розвитку, враховує їх при розробці проектів програм соціально-економічного розвитку, формуванні бюджетів.

Сприяє роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, фондів, асоціацій, жіночих, молодіжних, дитячих та інших громадських організацій.

Координує розробку і виконання регіональних програм та заходів, спрямованих на забезпечення соціального і правового захисту дітей, молоді, жінок і сім’ї, запобігання насильству, торгівлі людьми, організацій оздоровлення, відпочинку і дозвілля, запобіганню дитячій бездоглядності та вчинення правопорушень неповнолітніх. Організовує роботу пов’язану з охороною материнства і дитинства, поліпшенням умов життя багатодітних сімей.

Вирішує питання комплексного розвитку фізичної культури і спорту, створення і зміцнення матеріально-технічної бази спортивних споруд, підготовки кадрів, спортсменів, пропаганди фізичної культури і спорту.

Реалізує дотримання чинного законодавства стосовно міжнаціональних відносин. Сприяє здійсненню заходів для забезпечення гарантованого громадянам права на свободу світогляду, задоволення національно-культурних, релігійних, мовних та освітніх потреб громадян.

Відповідає за реалізацію кадрової політики у зазначених галузях. Відповідно до затвердженого графіка проводить прийом громадян, розглядає їх скарги і звернення.

Координує та контролює діяльність таких структурних підрозділів райдержадміністрації:

- управління соціального захисту населення;

- відділу освіти;

- відділу культури та туризму;

- сектору молоді та спорту;

- служби у справах дітей;

- архівного сектору;

- центру надання адміністративних послуг;

- сектору державної реєстрації.

Забезпечує взаємодію з:

-  Крижопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

-  Крижопільським районним центром зайнятості;

-  управлінням Пенсійного Фонду України у Крижопільському районі;

-  Крижопільською окружною лікарнею інтенсивного лікування;

- КУ «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Крижопільською міжрайонною виконавчою дирекцією Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;  

- відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Крижопільському районі.

Закріплена за виконавчими комітетами:

Голубецької сільської ради  

Джугастрянської сільської ради  

Заболотненської сільської ради  

Жабокрицької сільської ради  

Куницької сільської ради  

Соколівської сільської ради

Павлівської сільської ради  

Очолює:

-  комісію з питань евакуації;

- координаційну раду у справах дітей;

- міжвідомчу раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;

- мобільну робочу групу із надання адресних соціальних послуг в територіальних громадах сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах;

- комісію з розгляду питань, пов’язаних з наданням  грошової допомоги громадянам у невідкладних випадках;

- комісію з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції;

- координаційну раду з питань безпечної життєдіяльності населення району;

- спостережну комісію;

- районну комісію з питань призначення різних видів соціальної допомоги та надання пільг населенню;

- координаційний комітет сприяння зайнятості населення;

- інші консультативні, дорадчі та допоміжні органи, які утворюються  головою райдержадміністрації.