A A A

Форми заяв та запитів

Форми заяв для юридичних осіб (натиснути для завантаження):
 
Форма 1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи.
 
Форма 2. Заява про державну реєстрацію переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа або модельного статуту. 
 
Форма 3. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.  
 
Форма 4. Заява про створення відокремленого підрозділу юридичної особи. 
 
Форма 5. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 
 
Форма 6. Заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу юридичної особи. 
 
Форма 7. Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації. 
 
Форма 8. Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її реорганізації.
 
Форма 9. Заява про державну реєстрацію включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 
 
Форми заяв для фізичних осіб-підприємців: (натиснути для завантаження)
 
Форма 10. Заява про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця
Форма 11. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
Форма 12. Заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.
Форма 13. Заява про державну реєстрацію включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 
Форми запитів: